W razie problemów natury technicznej prosimy o kontakt na adres ankiety@frse.org.pl.

Państwa przeglądarka jest przestarzała bądź ma wyłączoną obsługę Java Scriptu.

Do obsługi systemu niezbędne jest włącznie Java Script bądź uaktualnienie przeglądarki można również zainstalować którąś z poniższych przeglądarek.

System współpracuje z przeglądarkami:

Za utrudnienia przepraszamy.

 
 
 
 

Często zadawane pytania:

 • Chcę się zarejestrować na szkolenie, seminarium bądź inne wydarzenie. Link, który otrzymałem od FRSE, prowadzi mnie do strony logowania. Co dalej?
  W pierwszej kolejności należy kontaktować się z pracownikiem merytorycznym FRSE, który przysłał informację o spotkaniu lub pracownikiem odpowiedzialnym za dane wydarzenie. Dane kontaktowe do naszych pracowników znajdują się na stronie http://www.frse.org.pl/kontakt bądź na stronach poszczególnych programów.
 • Chcę zarejestrować się na szkolenie, konferencję etc., ale limit miejsc się wyczerpał. Co powinnam/powinienem zrobić?
  W takiej sytuacji należy skontaktować się z pracownikiem merytorycznym programu odpowiedzialnym za organizację wydarzenia. Dane kontaktowe znajdują się na stronie http://frse.org.pl/kontakt bądź na stronach poszczególnych programów.
 • Wypełniłem ankietę/formularz rejestracyjny.
  W ankiecie/formularzu jest błąd co mam zrobić?

  W przypadku rejestracji proszę ponownie wypełnić formularz rejestracyjny bądź skontaktować się z osobą merytoryczną odpowiedzialną za wydarzenie. Kontakt można znaleźć pod adresem http://www.frse.org.pl/kontakt

  W przypadku ankiet Erasmus proszę napisać do administratora systemu z adresu który został wprowadzony do ankiety z prośbą o dokonanie potrzebnych zmian w ankiecie.

 • Miałem konto w systemie ankietowym, ale zapomniałem hasła.

  Proszę skorzystać z mechanizmu resetowania hasła pod adresem https://ankiety.frse.org.pl/users/passwordReset